ürkiye’nin ilk uygulamalı teknoparkı olan Teknopark Ankara içerisinde, tamamen yerli sermaye ile kurulan ve yerli beyin gücünü esas alan Nevkod Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti., alanında uzman genç ve dinamik kadrosu ile gerek Ar-Ge projelerinde gerekse diğer yazılım projelerinde kamu kurumlarına ve özel sektöre hizmet vermektedir.

Ülkemiz adına ulusal ve uluslararası hedeflere ulaşmak için yürüyoruz

“Yeni, yaratıcı ve yüzde yüz yerli projeler üretiyoruz.”

Türkiye’nin ilk uygulamalı teknoparkı olan Teknopark Ankara içerisinde, tamamen yerli sermaye ile kurulan ve yerli beyin gücünü esas alan Nevkod Savunma Teknoloji A.Ş. alanında uzman genç ve dinamik kadrosu ile gerek Ar-Ge projelerinde gerekse diğer yazılım projelerinde kamu kurumlarına ve özel sektöre hizmet vermektedir.


Nevkod Savunma Teknolojileri AŞ savunma sanayi alanında oldukça tecrübe sahibi bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu tecrübeli ekip her geçen gün daha da büyümekte ve firmanın piyasada önemli bir yer edinmesi için yoğun emek sarfetmektedir.


Yerli ve mili kaynaklı projelere yoğunlaşarak ülkesinin teknoloji alanında ilerlemesini ve kalkınmasını hedefleyen şirketimiz, iş tecrübelerinden edindiği kültürün müşterilerine katma değeri olması için her geçen gün kendini geliştirmektedir.


Ülkemizin, ulusal ve uluslararası hedefleri doğrultusunda, gelişmişlik için olmazsa olmazımız teknoloji alanında vizyonu, misyonu, hedefleri, yerli ve güçlü teknolojik alt yapısı ile bu ülke ve bu millet için çalışmayı kendimize “iş” değil “görev” bilerek yolumuza durmaksızın devam ediyoruz.

“Yeni, yaratıcı ve yüzde yüz yerli projeler üretiyoruz.”

Nevkod Olarak,

Yüksek kalite garantisi ve tüm IT çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Başarınız için öne çıkan ve son teknoloji hizmetler ve ürünler sunuyoruz. Bakım destek anlaşmalarımızla, IT altyapınızda bulunan tüm ürünlerinizin standartlara uygun bir şekilde çalışmasını profesyonel kadrolarımızla sağlıyoruz. En son teknoloji bilgisayar marka ve ürünlerle çalışıyoruz.