Ülkemiz adına ulusal ve uluslararası hedeflere ulaşmak için
Yeni, yaratıcı ve yüzde yüz yerli projeler üretiyoruz.

NEVKOD SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş

Ülkemiz adına ulusal ve uluslararası hedeflere ulaşmak için

Türkiye’nin ilk uygulamalı teknoparkı olan Teknopark Ankara içerisinde, tamamen yerli sermaye ile kurulan ve yerli beyin gücünü esas alan Nevkod Savunma Teknoloji A.Ş. alanında uzman genç ve dinamik kadrosu ile gerek Ar-Ge projelerinde gerekse diğer yazılım projelerinde kamu kurumlarına ve özel sektöre hizmet vermektedir.

Nevkod Savunma Teknolojileri AŞ savunma sanayi alanında oldukça tecrübe sahibi bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bu tecrübeli ekip her geçen gün daha da büyümekte ve firmanın piyasada önemli bir yer edinmesi için yoğun emek sarfetmektedir.

Yerli ve mili kaynaklı projelere yoğunlaşarak ülkesinin teknoloji alanında ilerlemesini ve kalkınmasını hedefleyen şirketimiz, iş tecrübelerinden edindiği kültürün müşterilerine katma değeri olması için her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Ülkemizin, ulusal ve uluslararası hedefleri doğrultusunda, gelişmişlik için olmazsa olmazımız teknoloji alanında vizyonu, misyonu, hedefleri, yerli ve güçlü teknolojik alt yapısı ile bu ülke ve bu millet için çalışmayı kendimize “iş” değil “görev” bilerek yolumuza durmaksızın devam ediyoruz.

Nevkod Savunma A.Ş Olarak teknoloji alanında vizyonu, misyonu, hedefleri, yerli ve güçlü teknolojik alt yapısı ile bu ülke ve bu millet için çalışmayı kendimize “iş” değil “görev” bilerek yolumuza durmaksızın devam ediyoruz.

www.nevkod.com.tr

“Yeni, yaratıcı ve yüzde yüz yerli projeler üretiyoruz.”

Yüksek kalite garantisi ve tüm IT çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Başarınız için öne çıkan ve son teknoloji hizmetler ve ürünler sunuyoruz. Bakım destek anlaşmalarımızla, IT altyapınızda bulunan tüm ürünlerinizin standartlara uygun bir şekilde çalışmasını profesyonel kadrolarımızla sağlıyoruz. En son teknoloji bilgisayar marka ve ürünlerle çalışıyoruz.

Yaratıcı ve Yenilikçi

Yıllardan beri müşterilerimize yaratıcı ve yenilikçi tasarımlar yaratmaktayız.

Özgün ve Kullanıcı Dostu

Tasarım yaparken kullanıcının her türlü ihtiyacının karşılanması için kullanıcı dostu tasarımlar oluşturuyoruz.

Özel Üretilmiş Proje ve Kaynak Çözümleri

Alışılagelmiş kalıplarla üretilmiş projeler değil firmaların hedeflerine uygun sonuçlar ve en iyi özellik araştırmaları sonucu üretilen projeler üretiyoruz.