MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

nevkod MOBİL uygulama GELİŞTİRME

Doğru orantılı veri kullanımı ile çalışan sistemler uygulama mağazalarında önerilenler arasında daha hızlı yer alırlar. Kararlı çalışma prensiplerine sahip kodlama teknikleri ile mobil uygulamalar geliştirerek markanızın daima ön planda olmasını sağlıyoruz.
 

Çok katmanlı güvenlik

Kişiye özel sertifikalandırma, SSL, çift yönlü doğrulama, phishing engellemeleri, soft OTP, v.b. yöntemlerle en yüksek seviyede işlem güvenliği sağlanabilir.

Farklı platformlar, tek çözüm

Mobil uygulama geliştirme ekibinin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebilir.

Her zaman ve her yerden erişim

Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde, 7 gün 24 saat çalışabilen bir sistem sunar.

Hybrid Altyapı

Nevkod'un mobil uygulama geliştirme ekibi, hem uygulama tabanlı hem mobil web tabanlı istemci uygulaması geliştirme yeteneğine sahip.

Geniş yelpazede hızlı çözüm

Tüm sektörlere mobil uygulamalarını adapte edebilen Nevkod, ayrıca yine çözüm ortağı olduğu birçok uluslararası yazılımla gerekli entegrasyonları çok kısa sürede gerçekleştirir

Mobil Uygulama Geliştirme Proje Fikirlerinizde Sizinleyiz

Günümüzde mobil uygulama geliştirme ihtiyacı büyüyerek artmaya devam ediyor. Kullanımı da günden günde hızlı bir şekilde artan mobil uygulamalar hayatımızın her anında, yaşamımızı kolaylaştırıyor. Mobil uygulama projelerinde sürekli yeni girişimler, fikirler ve ihtiyaçlar ise doğmaya devam ediyor.

FAQ

SIK SORULAN SORULAR

FİKRİ MÜLKİYET KONUSUNDA SİZE NASIL GÜVENEBİLİRİM?

Müşterilerimizin fikirlerini ve fikri mülkiyet haklarını önemsiyoruz ve Gizlilik Politikamızda belirtiğimiz şekilde verileri işliyoruz. Müşterilerimiz tarafından talep edilmesi halinde müşterilerimizle Gizlilik Sözleşmesi imzalayarak müşterilerimizin fikirlerini güvence altına alıyoruz.

GELİŞTİRİLEN UYGULAMA BANA MI AİT OLUYOR?

Evet. Mobil uygulamanızı dilediğiniz gibi kullanabilir, çoğaltabilir, dağıtabilir, değiştirebilir ve devredebilirsiniz.

KAYNAK KODLARI TESLİM EDİYORMUSUNUZ?

Evet. Proje tamamlandıktan sonra tüm kaynak kodları size teslim ediyoruz.

HYBRID VE WEBVIEW ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

Hibrit ya da webview uygulamalar, internet siteleri ve diğer web uygulamalarda olduğu gibi cihaz donanımıyla bir aracı / arayüz ile etkileşimde olurlar. Bu nedenle native mobil uygulamalar gibi yüksek performanslı, güvenli ve kararlı değillerdir.

UYGULAMAM İNDİRİLİNCE GELİR ELDE EDEBİLİYORMUYUM?

Hibrit ya da webview uygulamalar, internet siteleri ve diğer web uygulamalarda olduğu gibi cihaz donanımıyla bir aracı / arayüz ile etkileşimde olurlar. Bu nedenle native mobil uygulamalar gibi yüksek performanslı, güvenli ve kararlı değillerdir. Ücretli uygulamalar indirildikçe her indirme için belirlediğiniz ücret kadar gelir elde edersiniz. Google Play Store ve AppStore uygulama marketlerinden indirilen uygulmalar için herhangi bir ücret ödemezsiniz.