İşletmenizin çalışma şekline uygun olarak üretilmiş

Kurumsal Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Destek ve Hata Ayıklama

Yazılımları düzenli olarak takip ediyor, geliştirme sonrası destek hizmetleri sunuyoruz.

Uçtan Uca Planlama

Sürdürülebilir yazılım çözümleri sunmak için her adımda versiyon geçmişi tutuyoruz.Analizden üretime tüm adımları titizlikle ve profesyonelce planlıyoruz.

Detaylı Geliştirme

Kodlama sürecine analiz sonuçları ve üretime hazır yazılım modeli ile başlanır. Bu süreçte yazılım mühendislerimiz evrensel standart ve verimlilikleri uygulayarak planlanan fonksiyonları algoritmalar ile kodlarlar.

FARK YARATAN ÖZELLİKLER

Yazılım Entegrasyon ve Bütünleştirme

Yazılım Entegrasyon ve Bütünleştirme

Nevkod Olarak, işletme bünyesinde hali hazırdaki yazılımlara entegre olarak firmaya özelleştirilmiş arayüzlerden ve üçüncü parti bağlantılara sahip entegrasyonlardan ortaya çıkan tüm veriyi bütünleştirerek, ihtiyaç olunan güvenlik standartlarında kullanımıza sunar.

Neden Yazılım Entegrasyon ve Bütünleştirme?

Büyük Resmi Görün

Firma bünyesinde bulunan birimlerden ilişkili analizler, raporlar alabilir, anlık ve doğru şekilde denetleyebilir, ölçebilir ve müdahale edebilirsiniz. Firmanızın doğru, hızlı ve anlık kararları alması kontrollü bir şekilde büyüme için gerekli adımları atmanızı destekler.

Hedeflerinize Ulaşın

Firma içerisinde hali hazırda kullanılmakta olan paket veya özel yazılımlar, firmanızın işleyişine uygun hale getirilerek, merkezi veri bütünlüğü ile çalışarak hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Zaman Kazanın

Firma çatısı altında yapılan işlerde gerçekleştirilen uzun süreli ve karmaşık işlemleri hızlı ve verimli sonuçlar alacağınız hale getirir. Bu sayede zamandan ve operasyon süreçlerinden zaman kazanmanızı sağlar.

Anahtar Teslim Çözümler

Anahtar Teslim Çözümler

Devlet projeleri büyük hacimli ve uzun süreli projelerdir. Kurumların büyüklüğü, kullanıcı profili ve süreçlerinin karmaşıklığı nedeniyle kurumsal proje yönetim modeli ve deneyimi gerektirir.

İnovera ekip yapısı ve proje modeli büyük hacimli projeleri yönetebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Projenin büyüklüğüne göre ekip genişletilir. Kurum içinde ekiplerin oluşturulması, kurum çalışanları ile İnovera personeli arasındaki iletişim modeli tanımlıdır ve projenin hacmine göre ölçeklenir.

Projelerde tercih edilen teknolojik alt yapı ve yatırım 10 yıl ve daha üzeri kullanılacak şekilde planlanmalıdır. Kullanıcı ve işlem yoğunluğuna uygun olarak ölçeklenebilir olmalı, ihtiyaçlara göre aşamalı olarak kapasitesi artırabilmeli, yetenekleri kanun değişikliklerine uygun olarak geliştirilebilir olmalıdır.

Sürdürülebilir Yazılım

Sürdürülebilir Yazılım

Evrensel kod standartlarını ve sürdürülebilir geliştirme pratiklerini izleyen NEVKOD, görev takip sistemlerini kullanır ve belgelendirme süreçlerini tüm projelerinde yerine getirir.

Mevcut piyasada bulunan ürünlerin tam olarak isteklerinizi karşılamadığını ve çok maliyetli olduklarını düşünüyorsanız. İstediğiniz kurumsal yazılım geliştirmek için bizi mutlaka dinlemelisiniz.

Know More About Us