Web sitenizi dizayn edelim

Web tasarım konusunda uzmanlaşmış grafikerlerimiz ile hayalinizdeki web sitesini önünüze sunuyoruz.

Shape Image
Shape Image

Nevkod Web Tasarım Hizmetleri

Web sitesi tasarımı ve geliştirme alanında onlarca yıllık deneyime sahip, Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi pazarlama uzmanlarıyız. Değerli iç görülere dayanan ve yılların birikimiyle birleşen müşteri odaklı stratejilerimiz, web sitenizin yaratıcı tasarımları ve dönüşümü söz konusu olduğunda olağanüstü sonuçlar sağlar.

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve bekleme süresini ve dönüşümleri artırmak için, sitenizin tüm alanlarında standart olarak hoş animasyonlar ve etkileşimli fareyle üzerine gelme durumları ekliyoruz. Ekibimizden bunların örneklerini uygulamada görmesini isteyin.

Yaratıcı Tasarım

En iyi web siteleri, izleyicilerinize harekete geçmeleri için ilham verir. Sayfa içi dönüşümleri artıran ve hedef kitlenizi tüm ürün ve hizmetlerinizde harekete geçmeye ikna eden çarpıcı ve ilgi çekici açılış sayfaları oluşturmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Web Tasarım Hizmetinde Yol Haritamız

Etkileyici ve Yaratıcı Web Tasarım

Etkileşimli kullanıcı arayüzüne sahip güzel web siteleri, iyileştirilmiş kullanıcı deneyimine, düşük hemen çıkma oranlarına ve ziyaretçilerinizi satışa dönüştürmeye teşvik eden bir “vay be!” faktörüne sahiptir.

Yaratıcı ekibimiz, görsel olarak çarpıcı ve markanıza rekabet avantajı sağlayan web siteleri oluşturan profesyonel web tasarımı için engin bir uzmanlığa sahiptir. Alakalı, kullanıcı dostu ve şaşırtıcı tasarımlar oluşturmak için hedef nişinizi ve iş hedefinizi anlamak için zaman harcıyoruz.

1

Araştırma

Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur.

2

Planlama

Bu aşamada Ürün veya hizmetlere dair, resim, açıklama, teknik dökümanlar, referanslar ve benzeri bilgi ve belgelerin sitede nasıl yayınlanacağına karar verilir.

3

Tasarım

Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımlarının yapılması yine web tasarımı projelerinin en önemli basamaklarından biridir.

4

Teslim

Tasarım Süreci tamamlandıktan sonra Web standartlarına uygunluğunun denetlenmesi, Tüm ekran çözünürlüklerinde teste tabi tutulması gibi testler yapılır.

Entegrasyon ve Uyumluluk

Nevkod Olarak
Uyumlu ve Entegrasyonu
Kolay Sistemler Geliştiriyoruz

Profesyonel web tasarımı, pazarlama ve globalleşme adına markanızın ve kurumsal kimliğinizin olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Web sitesi bir reklam aracı olmasının yanında firmanız ve markanız için dünyadaki en büyük yazılım devleriyle uyumlu olmanız sizi dijital dünyada başka bir konuma koyar.