ürkiye’nin ilk uygulamalı teknoparkı olan Teknopark Ankara içerisinde, tamamen yerli sermaye ile kurulan ve yerli beyin gücünü esas alan Nevkod Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti., alanında uzman genç ve dinamik kadrosu ile gerek Ar-Ge projelerinde gerekse diğer yazılım projelerinde kamu kurumlarına ve özel sektöre hizmet vermektedir.

// neler yaptık

“İş değil görev bilinciyle çalışıyoruz.”

Emilia Clarke
ÇINGI / ONAT
Otomatik Namlu Temizleme Cihazı
Yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Çıngı Otomatik Namlu Temizleme Cihazı, TSK’nın namlu temizleme ve bakım ihtiyacını gidermiş olup, yüksek işgücü ihtiyacı ve bakım sürelerinin uzunluğu gibi geleneksel yöntemlerin getirdiği lojistik problemleri sona erdirmiştir. Otomatik Namlu Temizleme Cihazının şu an 76,105,120,122,127,155 ve 125 milimetre çaplarına sahip silah sistemleri için seri üretimine başlanmıştır.
Emilia Clarke
RUBUS
Sivil Toplum Kuruluşu Yönetim Bilgi Sistemi
Sivil Toplum Kuruluşu Genel Merkezleri ve şubelerinin kendi bünyelerinde yaptıkları üye çalışmaları, teşkilatlanma/örgütlenme çalışmaları, toplantıları ve sosyal faaliyetlerinin kayıt altına alınması ve toplu sözleşme süreçlerinin bir yazılım projesi üzerinden takip edilmesi, raporlanması ve genel merkez yöneticileri tarafından değerlendirilmesi amacıyla (RUBUS) projesi hayata geçirilmiştir.
Emilia Clarke
Gündem Portal Projesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi Ar-Ge Başkanlığı tarafından teşkilatların izlemesi ve teşkilat mensuplarına izlettirmesi için çeşitli videolar hazırlanmaktadır. Bu videoların il ve ilçe kademeleri ile paylaşımlarını sağlamak ve izlenme oranlarını takip etmek için proje yeniden tasarlanacak ve sıfırdan yazılımı gerçekleştirilecektir.
// tüm dijital hizmetlerimiz

“Ülkemiz adına ulusal ve uluslararası hedeflere ulaşmak için yürüyoruz.”

UI/UX Design

Build the product you need on time with an experienced team that uses a clear and effective design process.

Dedicated Team

Build the product you need on time with an experienced team that uses a clear and effective design process.

Web Uygulama Geliştirme

Projenizin ihtiyaç duyduğu anahtar çözümler: Mobil Uygulamalarınızı farklı mecra ve kullanım alanlarına göre özelleştiriyor, markanızın dijital görünürlüğünü bir üst seviyeye taşıyoruz.

Kullanıcı ve Kalite Testleri

Kullanıcı senaryolarını takip eden kalite kontrol sistemi: Mobil uygulamanızı, kullanıcıları memnun eden istikrarlı ve çevik bir yapı kurgulamak için uzmanlıkla geliştirilmiş test süreçlerinden geçiriyoruz

Mobil Uygulama Geliştirme

Uzmanları tarafından geliştirilmiş native mobil uygulamalar: Deneyimimiz ve bilgi birikimimizi dijitalleşen projeleriniz için yüksek kalitede teknoloji üretmek için kullanıyoruz.

Kurumsal IT Danışmanlığı

Müşterilerimizin iş süreçlerini analiz ederek mevcut durumlarını ortaya çıkarttıktan sonra, kuruluşların gelişiminde kritik öneme sahip Süreç Yönetimi, Verimli Kaynak Kullanımı, İç Denetim, Müşteri İlişkileri gibi alanlarda hizmetler veriyoruz.

UI & UX Tasarımı

Kullanıcı dostu ve güncel tasarım trendlerine uyumlu mobil uygulamalar için titizlikle tasarlanmış arayüzler: Wireframe, MockUp uyarlamaları ile tasarım yeteneğimizi markanızla buluşturuyoruz.

Teknik Destek - Bakım

Otomatik teknik destek; uygun uzmanlara doğrudan kullanıcı talep yönlendirmesini mümkün kılmaktadır. Yetkinliklerine göre her bir çalışana spesifik ve açık roller tahsis edilmektedir, böylece bir hizmet masası ile müşteriler arasında basit iletişim sağlanmaktadır ve talebin geri dönmesi engellenmektedir.

UI/UX Design

Build the product you need on time with an experienced team that uses a clear and effective design.

Dedicated Team

Over the past decade, our customers succeeded by leveraging Intellectsoft’s process of building, motivating.