ürkiye’nin ilk uygulamalı teknoparkı olan Teknopark Ankara içerisinde, tamamen yerli sermaye ile kurulan ve yerli beyin gücünü esas alan Nevkod Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti., alanında uzman genç ve dinamik kadrosu ile gerek Ar-Ge projelerinde gerekse diğer yazılım projelerinde kamu kurumlarına ve özel sektöre hizmet vermektedir.

// Web Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Web Sitesi ve Web Uygulama Yazılım/Tasarım

01.
Web Site Yazılımı

Firmanızı/markanızı dijital dünyada en iyi şekilde anlatacak ve güncel teknolojiler ile uyumlu web siteleri tasarlıyor, tamamen size özel yazılım ve kullanıcı paneli ile kolayca yönetmenizi sağlıyoruz.

02.
Web İçerik Yönetimi

Mevcut web sitenizin birçok dilde içeriklerini yeniden yazıyor,Dinamik Web Sitelerin Ve Uygulamaların Geliştirilmesine aylık güncellemeler ile sitenizin canlı kalmasını sağlıyoruz.

03.
SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında üst sıralarda yer alarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyor, aylık olarak hazırlanan SEO raporları ile potansiyel iyileştirme noktalarını belirliyoruz.

 

04.
.NET Uygulama Geliştirme

Üstün yeteneklerini analitik düşünce yapısı ile birleştirmenin gücünden yararlanan ve iş hayatınızı kolaylaştıran kurumsal temelli uygulamalar geliştiren ekibimiz ile ASP.Net uygulamalarınızı geliştirmek üzere hizmete her zaman hazırız.

Prensiplerimiz ve Sürecimiz

İhtiyaçlara uygun ve efektif çözüm sunan son teknolojileri belirliyoruz.

Özel web uygulamalarında, kabul edilen tasarım standartlarına ve testlere tabi tutularak verimlilik için çalışıyoruz. Takip ettiğimiz çevik uygulamalar, projelerin öngörülen süre ve bütçe dahilinde teslim edilmesini sağlar. Uygun teknolojiler kullanarak, güçlü bir mimari ile kurguladığımız web uygulamaları ile benzersiz ve performanslı sonuçlar ortaya çıkarıyoruz.
İşletmeler, temel zorlukları yerine getirmek ve hedeflerine ulaşmak için günlük operasyonlarını ve süreçlerini web uygulamaları sayesinde daha iyi düzenleyebilir. Özelleştirilmiş web uygulamaları, uzun vadede kurumların operasyonlarının büyümesini destekler. Web uygulamaları karmaşık kurulumlar gerektirmezler, çok daha az bilgi işlem gücü ile, kolaylıkla değişikliklere tabi tutulabilir ve bazı uyumluluk sorunlarını çözebilirler.
Projenin içeriği ve işleyişi ne kadar karışık olursa olsun kodlamasından, tasarımına kadar ayrıntılarını geniş bir çerçeve ile işliyoruz. Deneyimli profesyonel ekibimiz geliştirme sırasında sadece arama motoru optimizasyonu uygun sayfalar yapmakla kalmayıp, ziyaretçilerinize ve kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi, sağlam ve verimli bir altyapı sunmayı hedeflemektedir.