“Ülkemiz adına ulusal ve uluslararası hedeflere ulaşmak için yürüyoruz.”

KULLANICI VE KALİTE TESTLERİ

Kullanıcı senaryolarını takip eden kalite kontrol sistemi: web sitenizi,kurumunuzu ya da uygulamanızı, kullanıcıları memnun eden istikrarlı ve çevik bir yapı kurgulamak için uzmanlıkla geliştirilmiş test süreçlerinden geçiriyoruz

  • Kullanıcı Dostu Dijital Dönüşüm
  • Modernizasyon & uyumluluk
  • Son Teknoloji
  • Kapasite ve Hız

WEB UYGULAMA GELİŞTİRME

Projenizin ihtiyaç duyduğu anahtar çözümler: Web uygulamanızı farklı mecra ve kullanım alanlarına göre özelleştiriyor, markanızın dijital görünürlüğünü bir üst seviyeye taşıyoruz.

KURUMSAL IT DANIŞMANLIĞI

Müşterilerimizin iş süreçlerini analiz ederek mevcut durumlarını ortaya çıkarttıktan sonra, kuruluşların gelişiminde kritik öneme sahip Süreç Yönetimi, Verimli Kaynak Kullanımı, İç Denetim, Müşteri İlişkileri gibi alanlarda hizmetler veriyoruz.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Uzmanları tarafından geliştirilmiş native mobil uygulamalar: Deneyimimiz ve bilgi birikimimizi dijitalleşen projeleriniz için yüksek kalitede teknoloji üretmek için kullanıyoruz.

TEKNİK DESTEK – BAKIM

Otomatik teknik destek; uygun uzmanlara doğrudan kullanıcı talep yönlendirmesini mümkün kılmaktadır. Yetkinliklerine göre her bir çalışana spesifik ve açık roller tahsis edilmektedir, böylece bir hizmet masası ile müşteriler arasında basit iletişim sağlanmaktadır ve talebin geri dönmesi engellenmektedir.